CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Sporten Dangerzone

1.800

Sporten Dangerzone

Sjezdové lyže Sporten Danger zone jsou svou konstrukcí a krojením přispůsobeny nejmenším lyžařům pro snadné ovládání a stabilitu. Danger Zone je technicky dokonalé a snadno ovladatelné. Dynamický model s působivým designem slibuje rychlé zlepšení stylu a skvělé zážitky na svahu. Snadno použitelné dětské lyže. Dětské sjezdové lyže s vázáním Tyrolia SLR 45 jsou vyráběné ze speciálního PU kompozitu, který plní funkci jádra a tlumí vibrace Profilované tvarování těla lyže se podílí na zlepšené aerodinamice sjezdových lyží.

Popis

Použité technologie:

Stavba a složení lyže: 3D Shape

Profilované tvarování těla lyže – Podílí se na celkové torzní tuhosti sjezdových lyží a na zlepšené aerodynamice lyží sjezdových a běžeckých.

PolyFly

Speciální PU kompozit, plnící funkci jádra a tlumící vibrace.

JLB098, JLB099, JLB124, JLB149 (70)
JLB125, JLB151 (80)
JLB152, JLB154 (90)
JLB177 (100)

Další informace
Délka

70, 80, 90, 100

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.