CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon XPro 110 Custom Heat

5.000

Salomon XPro 110 Custom Heat

Boty Salomon X Pro jsou po léta nejprodávanějším modelem. Kombinace středně tuhého modelu 110 flex s hladkou vložkou Salmon My Custom Heat 3D Pro je geniální spojení. Podšívka je vybavena integrovaným elektrickým topným systémem s bateriemi a ovládacími prvky zabudovanými do manžety vložky, takže nemusíte řešit otravné baterie nebo kabely. Podšívka také směruje teplo po celé noze, spíše než na jedno místo. Pro ty, kteří mají špatnou cirkulaci nebo lyžují ve skutečně chladném podnebí, může být tato bota věcí vašich snů.

Popis

Fit
100 mm šířka pasuje na průměrné a mírně širší nohy.

360° Custom Shell and Cuff – Plně tvarovatelná skořepina a manžeta, která pojme 100–106 mm (průměr až široké nohy), což umožňuje širokou škálu typů nohou. Dokonalé zabalení a přizpůsobené pohodlí.

Flex: 110 – Tuhý flex těsně pod „expertní“ úrovní, který dobře vyhovuje většině all-mountain lyžařů.

Flex Adjuster – Flex lze změkčit až o 10 bodů.

Liner
My Custom Heat 3D Pro Liner – 3D konstrukce obsahuje tepelně tvarovatelné vložky kolem kotníku a paty, které okamžitě řeší tlakové body pro bezkonkurenční oporu. Integrovaný topný systém zahřívá celé chodidlo až 18 hodin, s jednoduchými a nízkoprofilovými ovládacími prvky na manžetě vložky.

Materiály a design skořepiny
Technologie TwinFrame2 – Salomon vytočí tu správnou míru tuhosti tam, kde je to nutné pro výkon, a ponechá skořápku měkčí v jiných oblastech, aby se zvýšil komfort a snadnost vstupu. PU v horní části skořepiny pro lepší zabalení.

Plášť – polyuretan a polyamid

Manžeta – polyuretan

Stance
24mm Oversized Pivot – Snížená vůle pro extrémní přesnost a přímý přenos síly. Vzhledem k tomu, že mnoho moderních all mountain lyží je širších, vyžaduje pro udržení svých hran vyšší točivý moment. Oversized Pivot odpovídá na potřebu širších lyží.
PBE142

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.