CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon XPro 100

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Lyžařská obuv Salomon X Pro 100 je pravděpodobně nejprodávanější střední a pokročilá lyžařská obuv na světě. S tepelně tvarovatelnou skořepinou a podšívkou, které vám zajistí skvělý střih a skvělé celodenní pohodlí. Nové vylepšené boty Salomon X PRO 100 jsou lehčí než kdy dříve, s o 15% lehčím materiálem a lehkými pěnami. Custom Shell a perfektně padnoucí vložky pro pohodlí a skvělý výkon bez kompromisů.

Popis

X PRO 100 má technologii TWINFRAME s Oversize Pivot, který zajišťuje vynikající přenos energie, 360 ° Custom Shell s 3D vložkou znamená to nejlepší v přizpůsobení a držení nohou pro všechny horské lyžaře.

Řada X-Pro má rozšířenou 360 ° technologii Custom Shell, která se rozšiřuje a formuje kolem vašich nohou a perfektně sedí. Nyní s rozšířeným přizpůsobením skořepiny kolem horní části manžety pro ještě větší personalizaci. Technologie 3D podšívky pro lepší uchyceníva pohodlí.

Salomon Flex index 100
šířka 100 / 106mm

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.