CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon X-PRO 70 W

1.200

Zrušit výběr
Salomon X-PRO 70 W

Je to perfektní bota pro silné středně pokročilé až pokročilé lyžaře, kteří hledají botu s naprosto vytočeným fit a určitým výkonem. Technologie Salomons Custom Shell je snadno tvarovatelná kvalifikovaným obchodem s lyžemi, který stočí skořápky do konvekční pece a zahřeje je.

Popis

Poskytuje prostornost a pohodlí pro úzkou nohu, přesnost pro širší nohy
Maximalizovaná přizpůsobitelná oblast zajišťující kompletní ovinutí bez tlakových bodů, dynamické vylepšené přizpůsobení, jedinečný krok / krok a rozšířená vlastní oblast skořepiny kolem manžety
Flex vhodný pro jízdu v každém terénu
Flex nastavovač
Správná tuhost tam, kde je to potřeba pro lepší kontrolu a lepší pocit
Nadměrně velký čep Salomon vám dává výhodu při řešení většího točivého momentu generovaného při pokládání širších lyží na hranu

Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.