CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon T2 Boy

800

Salomon T2 Boy

Všichni si pamatujeme naše poprvé v lyžařských botách: „Chceš, abych do té věci dostal nohu?“ Díky nové technologii a zcela revolučnímu přizpůsobení nebude váš malý chlapec muset snášet ty dávné strasti v nošení lyžařských bot, když investujete do lyžařských bot Salomon Team T2 RT. Bota poskytuje dostatek prostoru pro pohodlí, zatímco flex 20 je ideální pro učení. Lehká skořápka a 18 mm nadměrný čep, ktrý mu zajistí větší kontrolu nad hranami. Je snadné pochopit, proč jsou lyžařské boty Salomon Team T2 RT tou správnou volbou pro tolik rodin, které chtějí pomoci svým malým dětem zamilovat se do tohoto sportu.

Popis

Fit – Fit last| Jr Foot Positioning – bota přizpůsobená dětským nohám pro celodenní zábavu a pohodlí.

Tenká skořepinová konstrukce – snadné obutí pro děti.

Flex: 20 – Soft flex usnadňuje učení. Progresivní dopředný flex.

Liner – Podšívka Thermicfit, Jazyková smyčka

Shell materials and deign – Shell – Polyurethane

                                           Cuff – Polypropylene

Stance – 18 mm Oversized Pivot – Snížená vůle pro extrémní přesnost a přímý přenos síly. Vzhledem k tomu, že mnoho moderních all mountain lyží je širších, vyžadují pro udržení svých hran vyšší točivý moment. Oversized Pivot odpovídá na potřebu širších lyží

JBF172 (20)
JBF173 (21)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.