CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon Quest Access 770 W

1.200

Zrušit výběr
Salomon Quest Access 770 W

Salomon Quest Access jsou skvělou volbou pro začátečníky a středně pokročilé dámy. Jsou velmi lehké, teplé a pohodlné, snadno ovladatelné v jakémkoli bodě chůze. Vnitřní ponožka má anatomický tvar, který dokonale zapadá do spodního ženského profilu klenby chodidla. Speciální izolace Woolmetal udržuje nohy v teple i v nejchladnějším počasí. S technologií Ride & Hike budete moci v případě potřeby přepnout do polohy pro chůzi a při sjíždění svahů lyžovat.

Popis

-Flex 80
–Další popruh pro vynikající utažení
-3 kovové strimery s mikro nastavením
-Lyžařský systém

Technologie:

Vlněná izolace
Technologie Ride & Hike
Nízká manžeta pro ženy
Podpora ženských podpatků
Vložka pro ženy
24mm Oversized Pivot

Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.