CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon Quest Pro 120

2.500

Salomon Quest Pro 120

Salomon QST Pro 120 přináší neuvěřitelné přizpůsobení, které boty Sidecountry nikdy předtím neviděly. Vlastní skořepina společnosti Salomon o 360 stupních umožňuje tvarování, aby odpovídalo tvaru vaší nohy, pomocí autorizovaného prodejce Salomon, který má speciální troubu pro ohřev skořápky. Když skořápka dosáhne správné teploty, bootfitter umístí botu na nohu, aby se ochladila. Když se skořápka ochladí, přizpůsobí se tvaru vaší nohy. Mechanismus Surelock vytváří širokou škálu pohybu. 24mm Oversized Pivot je silné spojení od horní skořepiny ke spodní manžetě, které dodává energii přímo vašim lyžím. Nová konstrukce Twinframe2 od Salomonu má silnější plast na podrážce boty, který snižuje torzní kroucení při vysokých rychlostech a zlepšuje vaši odezvu. Pokud hledáte botu, která bude dostatečně silná na s vysokou mírou mobility v manžetě a zároveň dostatečně lehká, aby zasáhla backcountry, je pro vás Salomon QST Pro 120 skvělou volbou.

Popis

Nejvhodnější pro většinu tvarů nohou – střední až úzké přední části chodidla
360 stupňová vlastní skořepina
Endofit jazyk
Konstrukce Twinframe 2
24mm Oversized Pivot
Anatomická vložka My Custom Fit 3D Pro
45mm řemínek
Vodotěsný klínek
1596 g / na boot (@ 26,5)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.