CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon Max LC70

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Sjezdové lyžařské boty Salomon Max LC 70 jsou vhodným modelem pro all-mountain freeskiing. Technologie Salomon Max LC je navržená tak, aby pomohla dětem lépe lyžovat. Boty používají zvětšený ohebný kloub pro přenos energie do stran, ale zachovávají progresivní dětskou flexi, zlepšují pohodlí a snadno se používají, takže děti budou tyto své boty milovat.

Popis
  • Precizní a stabilní
  • Vhodná pružnost a pohodlí pro juniory.
  • Flex index: 70
  • 4 mikro hliníkové přezky

SALOMON X Mac LC Twinframe v kombinaci s nadrozměrným systémem poskytuje lepší tlak na lyže a dobrou přilnavost k okraji s menší námahou, vynikající oporu nohou a skvělý pocit z terénu. Design boty pomáhá juniorům udržovat vyváženou polohu a efektivně pracovat s moderními lyžemi a technologií.

TECHNOLOGIE: Twinframe

OBUV A HORNÍ: Spodní skořepina z polyuretanu Horní skořepina z polyuretanu

PODŠÍVKA: Podšívka My Custom Fit Comfort s jednou smyčkou

SPONY: 4 mikro hliníkové spony

NASTAVENÍ: Nadměrný čep 24 mm

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.