CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon Divine-R60

4901.200

Salomon Divine-R60

Lyžařské boty Salomon Divine jsou určeny pro nové nebo lehčí lyžařky, které hledají pohodlí a rychlý postup. Měkká pružnost 55 a pohodlí 104 mm jsou perfektní pro ty, kteří si zvyknou mít na nohou tvrdou skořápku, a udělají dlouhé dny učení s radostí než fuškou.

Popis

Fit
Poslední: 104 mm Comfort Last – Široká přední část chodidla a uvolněný nárt jsou ideální pro širší chodidla nebo lyžaře, kteří si zvykají na tvrdé lyžařské boty.

Women’s Heel Wedge – Užší patní kapsa pro lepší držení paty a zvýšení patního zdvihu zajišťující perfektní lyžařský postoj.

Flex
Flex: 55 – Velmi měkká bota pro začátečníky nebo lehčí lyžaře.

Liner
XFit Fusion Comfort Liner – sestava komfortní pěny smíchané s vlnou pro teplo

Dámská podšívka – Podšívka se specifickou výškou a manžetou přizpůsobená ženským nohám a lýtkům.

Polar Fleece – Polar fleece ve vložce poskytuje větší teplo.

Materiály a design skořepiny
Advanced Shell Technology – Nová generace nízkoprofilových lyžařských bot založených na skořápce Second Skin, Second Skin last, profilu skořepiny Spaceframe a dynamickém Energyzeru pro lepší přizpůsobení a výkon.

Polypropylenová manžeta ze dvou materiálů – Zesílená zadní boční vložka umožňuje použití měkčí přední manžety pro lepší obepnutí nohy a progresivní flex. V kombinaci s polypropylenem, měkčím a lehčím materiálem než PU pro vysokou odolnost proti UVA za dobrý poměr cena / kvalita.

Polypropylenová skořepina z dvou materiálů – Bi-injektovaná skořepina kombinovaná s polypropylenem, měkčím a lehčím materiálem než PU, což poskytuje dobře přizpůsobenou tuhost a vysokou odolnost proti UVA za dobrý poměr cena / kvalita.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.