CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Salomon 2V Jr.

1.900

Zrušit výběr
Salomon 2V Jr.

2V Race Jr. je špičkou v této kategorii, s plným dřevěným jádrem a titanovou sendvičovou strukturou a šířkou středu 64 mm, což zaručuje maximální stabilitu při vysokých rychlostech. Umožňuje progresivní kontakt lyže a sněhu i na nejtvrdších ledových a kopcovitých svazích. Jsou silné jako závodní lyže, ale mnohem méně únavné a snáze se s ním manipuluje. Vhodnější pro celodenní lyžování. Lamela je podporována technologií Powerline, která stejně jako technologie Atomic D2 umožňuje variabilní flexibilitu. Struktura dřevěného jádra z titanového plechu je torzně stabilní a okamžitě reaguje na váš sebemenší pohyb, takže jeho ovladatelnost je vynikající.

Popis

Systém tlumení vibrací Powerline Titanium: Systém aktivního tlumení a absorpce energie zajišťuje maximální klid a přiměřenou kontrolu i při největším namáhání. Z oblasti pod vazbou začíná titanová deska pohlcující energii a běží až na konce lamely, přičemž lamele poskytuje pružnou spojku dostatečnou volnost pohybu. Toto řešení poskytuje silnou stabilitu pro maximální výkon. Konstrukce sendvičové bočnice: Unikátní konstrukce založená na jádru, která pomáhá stabilitě lyží ve všech oblastech. Sandwich Sidewall se skládá z sendvičového jádra z vnitřní překližky na bázi topolu a buku obklopené dvojitým titanovým pláštěm. Boční stěny jsou zodpovědné za přímý přenos hran a přenosu síly, což usnadňuje přístup k hranám a poskytuje maximální stabilitu lyže, což přináší extrémní dynamiku. Tyto lyže jsou doporučeny především silným pokročilým juniorským lyžařům nebo středně pokročilým a pokročilým dospělým, protože mohou maximálně využít své schopnosti. Volba správné délky lyží je ovlivněna nejen výškou, jakou sjezdovku chceme použít, ale také lyžařskými znalostmi. Správná velikost v zásadě spadá mezi ramena a temeno hlavy, ale výjimkou jsou lišty All Mountain Rocker, pro které lze zvolit i delší lišty. Tento rozsah může kolísat, přičemž výhodu mají kratší i delší roviny. Pro kratší oblouky, kratší a nižší poloměry, delší oblouky a pro milovníky rychlosti jsou doporučeny lyže s delšími a vyššími poloměry.

JLC205, JLC206

Další informace
Délka

165

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.