CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Worldcup 90

1.300

Rossignol Worldcup 90

1.300

Máte doma mladšího lyžeře nebo snad opravdu silného lyžaře, který by raději lyžoval závodně? Kupte lyžařské boty Rossignol Hero World Cup SL 90 SC a užijte si bezkonkurenční sílu a odezvu pláště Rossignol Hero s krátkou manžetou a o něco uvolněnějšími 97 mm šířkou!

Popis

Detaily produktu
Fit – 97 mm – nejlepší poměr přesnosti k pohodlí pro zkušené i konkurenční lyžaře.

Krátká manžeta – Určena pro juniorské lyžaře a ženy, design Short Cuff (SC) má kratší horní manžetu (15 mm vzadu / 20 mm vpředu), která poskytuje přirozenější postoj ke zvýšení rovnováhy, pohodlí a výkonu.

Odnímatelný spoiler

Flex
Hodnocení flexu: 90 – Tuhý flex pro pokročilé juniorské lyžaře.

Liner
Závodní fit podšívka

Materiály a design skořepiny
Sensor Inside – Patentovaná technologie Sensor Inside, vyvinutá pro závodní boty Světového poháru, má užší tvar, což umožňuje přímý kontakt tří klíčových receptorových bodů chodidla s podešví pro lepší výkon, kontrolu a cit.

Skořepina / manžeta – polyuretan

Stance
Úhel náklonu vpřed – 11,2 °

Spony
4 mikro nastavitelné hliníkové spony

Power Strap
40 mm suchý zip Powerstrap

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.