CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol unique 10

1.000

Rossignol unique 10

Rossignol Unique 10 jsou ideální pro náročné lyžaře na sjezdovce. Jejich sendvičová konstrukce minicap s rovnými hranami zvyšuje výkon a zesiluje horní část lyže pro zvýšení její odolnosti. Powert Turn Rocker nabízí vynikající pocit sněhu a snadné uvolnění pro optimální ovládání. Aby bylo možné vyvinout technologii Air Core, bylo topolové dřevo nahrazeno Paulownií, jejíž jádro je ve středu vyhloubeno. Lyžování je až o 20% lehčí, což je argument, který žádná žena nemůže ignorovat! Vazba Rossignol Saphir 110 nabízí vynikající uživatelský komfort.

Popis

Tchnické parametry:

– Minicap sendvič: Velmi pevná konstrukce, která zesiluje horní část lyže a zvyšuje její odolnost. Okraje jsou rovné pro lepší výkon za jakýchkoli podmínek.

– Air Core: Dřevěné jádro Paulownia vyhloubené ve svém středu.

– Power Turn Rocker: Více než 90% své délky má tato lyže vysoké prohnutí zajišťující sílu, vynikající dotek sněhu a přilnavost na sjezdovce. Zbývajících 10% ve špičce je vybaveno nízkým rockerem, který umožňuje lyžaři snadno a snadno zahájit zatáčky.

– Air Shape: poměrně tenký zkosený tvar se širšími konci v přední části vázání, aby se přizpůsobil velikosti ženských rukou. Zvyšuje odolnost lyží a zároveň usnadňuje ženám jejich nošení.

DLF168 (163)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.