CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol unique 10

2.900

Zrušit výběr
Rossignol unique 10

Rossignol Unique 10 jsou ideální pro náročné lyžaře na sjezdovce. Jejich sendvičová konstrukce minicap s rovnými hranami zvyšuje výkon a zesiluje horní část lyže pro zvýšení její odolnosti. Powert Turn Rocker nabízí vynikající pocit sněhu a snadné uvolnění pro optimální ovládání. Aby bylo možné vyvinout technologii Air Core, bylo topolové dřevo nahrazeno Paulownií, jejíž jádro je ve středu vyhloubeno. Lyžování je až o 20% lehčí, což je argument, který žádná žena nemůže ignorovat! Vazba Rossignol Saphir 110 nabízí vynikající uživatelský komfort.

Popis

Tchnické parametry:

– Minicap sendvič: Velmi pevná konstrukce, která zesiluje horní část lyže a zvyšuje její odolnost. Okraje jsou rovné pro lepší výkon za jakýchkoli podmínek.

– Air Core: Dřevěné jádro Paulownia vyhloubené ve svém středu.

– Power Turn Rocker: Více než 90% své délky má tato lyže vysoké prohnutí zajišťující sílu, vynikající dotek sněhu a přilnavost na sjezdovce. Zbývajících 10% ve špičce je vybaveno nízkým rockerem, který umožňuje lyžaři snadno a snadno zahájit zatáčky.

– Air Shape: poměrně tenký zkosený tvar se širšími konci v přední části vázání, aby se přizpůsobil velikosti ženských rukou. Zvyšuje odolnost lyží a zároveň usnadňuje ženám jejich nošení.

DLF167 (156)
DLF168 (163)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.