CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Terrain Girls

1.700

Zrušit výběr
Rossignol Terrain Girls

Zcela nová Rossignol Terrain Girl byla vyvinuta ve spolupráci s vysoce uznávaným programem Terrain Based Learning, který prokázal snazší a zábavnější učení na lyžích. Speciálně navržený profil juniorských rockerů umožňuje juniorům využívat měnící se terén ve svůj prospěch a umožňuje naučit se lyžovat intuitivnějšímu procesu, takže pokrok přichází rychleji a snadněji. Se správnou kombinací rockeru ve špičce a ocasu, prohnutím pod nohama a lehkou,uživatelsky přívětivou konstrukcí jsou i ti nejmenší lyžaři schopni snadno otáčet, řídit a zastavit se pro méně zastrašující a přínosnější zážitek na sněhu. 

Popis

JLF208, JLF209 (116)
JLF213, JLF214 (128)
JLF210, JLF211, JLF212 (140)

Další informace
Délka

116, 128, 140

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.