CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Terrain Girls

1.700

Rossignol Terrain Girls

Zcela nová Rossignol Terrain Girl byla vyvinuta ve spolupráci s vysoce uznávaným programem Terrain Based Learning, který prokázal snazší a zábavnější učení na lyžích. Speciálně navržený profil juniorských rockerů umožňuje juniorům využívat měnící se terén ve svůj prospěch a umožňuje naučit se lyžovat intuitivnějšímu procesu, takže pokrok přichází rychleji a snadněji. Se správnou kombinací rockeru ve špičce a ocasu, prohnutím pod nohama a lehkou,uživatelsky přívětivou konstrukcí jsou i ti nejmenší lyžaři schopni snadno otáčet, řídit a zastavit se pro méně zastrašující a přínosnější zážitek na sněhu. 

Popis

JLF210,  (140)

Další informace
Délka

116, 128, 140

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.