CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Terrain Boy

1.700

Rossignol Terrain Boy

Rozhodli jste se konečně dát své dítě na lyže tuto zimu? V tom případě jsou Rossignol Terrain Boy pro Vás jasnou volbou! Díky jejich lehké konstrukci se výborně ovládají, a tím pádem jsou vhodné pro všechny začínající lyžaře.

Popis

Auto Turn Rocker – nejvšestrannější směs rockeru a camberu má nyní delší a progresivnější profil špičky pro zvýšenou stabilitu a přesnost na tvrdém sněhu. Tradiční prohnutí 70% lyží si zachovává sílu, energii a přilnavost pro jistý výkon na sjezdovce; zatímco mírný rocker podporuje snadné zatáčení, snadné řízení a okamžité ovládání rychlosti za všech sněhových podmínek.

Konstrukce Duracap posiluje lyže a tím pádem je odolná proti odštěpování.

JLF201 (116)
JLF198, JLF200 (128)

Další informace
Délka

116, 128, 140

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.