CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Temptation 78

2.000

Zrušit výběr
Rossignol Temptation 78

Nová řada Temptation od Rossignol je pro dámy, které hledají lyže, které je mohou vzít kamkoli a kdykoli. Auto Turn Rocker je sedmdesát procent tradičního prohnutí pod nohama, s třicetiprocentním rockerem ve špičce a ocase. Camber underfoot poskytuje lyžaři spoustu odezvy na upravovaných stezkách, zatímco rocker špičky pomáhá při inicializaci rychlejších zatáček. Jak se zrychluje a zvyšuje se úhel hrany, je pro lepší přilnavost zapojena větší část vykrojení. Při nižších rychlostech a úhlech hrany je aktivován menší boční řez pro snazší zatáčení a lepší manévrovatelnost. Kaskádové špička je lehčí a má nižší hmotnost švihu, díky čemuž jsou nohy méně unavené. Temptation 78 je perfektní lyže pro atletického nováčka, žhavého střelce i  střední školu.

Popis

DLA001

Další informace
Délka

166

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.