CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Temptation 82

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Rossignol Temptation 82 jsou předvídatelné a všestranné all-mountainy. Expertní lyžařky okamžitě poznají tuto směs při výborné ovladatelnosti na freeridu a síly přesného carvingu na sjezdovce. Tvar oblouku má kulatý nádech, ale umožňuje snadnou ovladatelnost. AutoTurn Rocker kombinuje tradiční prohnutí pod nohama pro sílu, energii a přilnavost hrany, což dramaticky zlepšuje zahájení otáčení a v jakémkoli stavu. Temptation 82 je vrcholný dámský all-mountain nástroj pro zvládání všech sněhových podmínek a typů terénu v horách.

Další informace
Délka

168

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.