CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Soul 7

4.000

Zrušit výběr
Rossignol Soul 7

Celosvětově nejprodávanější Soul 7 jsou zpět. Mají stejný vytočený tvar freeridu, ale jsou konstruovány pro rychlejší jízdu, než původní Soul 7. Patentovaný Air Tip (a Tail) je zkombinován s maticí z uhlíkové slitiny, aby podpořili sílu a kontrolu pod nohama.

Lyže Rossignol Soul 7  jsou mimořádně univerzální a postavené tak, že představují freeridový upgrade, který přesně hledáte.

Popis

Powder Turn Rocker
– nově přepracovaný, aby poskytoval ještě větší univerzálnost a vynikající jízdu. Delší, progresivněji kolébající se špička eliminuje „klapku špičky“ v měnícím se terénu. Tradiční prohnutí pod nohama poskytuje sílu, energii a přilnavost pro skvělý výkon na upraveném sněhu.

Lehké dřevo
– Konstrukce ultralehkého dřevěného jádra Paulownia snižuje celkovou hmotnost lyže o 30%, což zvyšuje agilitu, manévrovatelnost a kontrolu bez kompromisů v jízdě z kopce.

Air Tip
– Patentovaná technologie exkluzivní pro Rossignol.
Špička je naplněna vzduchem pro maximální lehkost a je konstruována tak, aby si zachovala torzní tuhost.
Hmotnost lyže je přerozdělena, uvolňuje špičku a ocas lyže a poskytuje větší lehkost, bezpečnost a všestrannost. Těžiště je blíže ke středu lyže a koncentruje sílu pod nohama lyžaře.

Carbon Alloy Matrix
– Toto zbrusu nové vlákno ohlašuje novou éru vysoce účinných materiálů. Kombinace extrémně lehkého designu s vysokými mechanickými vlastnostmi zvyšuje karbonová slitina Matrix výkon, ať už jde o přilnavost a univerzálnost, přesnost a toleranci, nebo stabilitu a manévrovatelnost. Carbon Alloy Matrix je výsledkem chytré směsi uhlíkových vláken a čedičových vláken. Karbon poskytuje podporu, lehkost a přenos síly, zatímco čedič přispívá k jeho tlumícím a stabilizačním vlastnostem.

Free VAS
– Viskózový elastomerový materiál, který vyhlazuje přechod rocker / camber pro snížení „chlopně špičky“, zvýšení stability, kontroly a kontaktu sněhu při změně sněhu.

PLF194, PLE188

Další informace
Délka

164, 172, 180

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.