CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Smash 7

1.700

Rossignol Smash 7

Zcela nová SMASH 7 je all-mountain vhodný do prašanu pro pokročilé freeridery. SMASH 7 přináší oceňovanou směs všestrannosti a float řady 7, která je vybavena přístupnou a lehkou konstrukcí pro zvýšenou agilitu a exkluzivním profilem Rossignol Powder Turn Rocker pro snadný výkon na freeride.

Popis

Centered sidecut: skládající se z krátkého, hlubokého poloměru vykrojení přímo pod nohama, dodávající jistotu síly a přilnavost hrany přesně tam, kde to potřebujete, a zároveň uvolňuje konce lyže pro snadné řízení a hravou ovladatelnost. Topolové dřevěné jádro poskytuje dobrou rovnováhu hmotnosti, vlhkosti a pružnosti pro všestrannou kombinaci síly, hbitosti a hravosti.

RossiTopCap konstrukce: vyznačuje se materiálem vrchní vrstvy, který se valí od okraje k okraji lyže (bez bočních stěn), nabízí lehké snadné použití a zvýšenou odolnost proti odštěpování.

JLF304 (140)
JLF299, JLF301, JLF305 (150)
JLF300 (160)
JLF303 (170)
JLF302 (180)

Další informace
Délka

140, 150, 160, 170, 180

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.