CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Smash 7

2.000

Rossignol Smash 7

Rossignol Smash 7 je perfektní lyže pro dobrodružné začátečníky až středně pokročilé lyžaře, kteří chtějí otestovat své dovednosti kdekoli na horách. Smash 7 je vyroben s konstrukcí RossiTop Cap, která je navržena perfektně pro začátečníky nebo středně pokročilé lyžaře, aby měli spoustu kontroly a odezvy, aniž by do lyže vložili příliš mnoho energie. Vycentrované vykrojení umožňuje snadné řízení, hravost a přilnavost přímo pod nohama. Pokud jste začátečník nebo středně pokročilý lyžař a hledáte perfektní lyže, které vám umožní prozkoumat více než jen upravené sjezdovky, Rossignol Smash 7 je pro vás to pravé.

Popis

JLF 143, JLF145, JLF146 (160)

Další informace
Délka

150, 160, 170

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.