CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Sky 7

3.400

Rossignol Sky 7

Zcela nové SKY 7 HD, obohacené o novou uhlíkovou slitinu, jsou dokonalým spojením lehké inovace v backcountry a progresivní freeridové lyže. Díky znatelně vyšší přilnavosti hran a stabilitě poskytují nové Sky 7 HD instinktivní všestrannost a snadné použití a zároveň přináší průkopnickou energii, mobilitu a sílu ve vysokém rozlišení díky jedinečné nové vazbě z uhlíku a čediče. Bez ohledu na to, kam vás sníh zavede, ať už se jedná o středisko nebo neupravený terén – budoucnost freeridu je tady.

Popis

PLF146 (172)

Další informace
Délka

172, 180

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.