CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Saffron 7

3.500

Zrušit výběr
Rossignol Saffron 7

Lyže Rossignol Saffron 7 jsou vynikající all-mountain lyže pro pokročilé středně pokročilé a zkušené lyžaře, kteří dělí svůj čas mezi upravený sníh a praašan. Konstrukce Rossi MiniCap Sandwich vám dává stabilitu a pevnost bočnice pod nohama s odolnou konstrukcí ve špičce a patce.

Popis

Rocker Type – Powder Turn Rocker – profil s 50% standardním prohnutím uprostřed lyže a 50% rockerem na špičce a patce. Přilnavý na upravené stezky, plovoucí prašanem a méně únavným lyžováním za všech podmínek.

Sidecut – Centrované vykrojení – Krátké vykrojení přímo pod nohama pro snadné řízení a manévrovatelnost, která směruje přilnavost hran a sílu pod nohama

Shape Five Point Shape with Tip and Tail Taper – Přesunutím nejširší části špičky a patky blíže ke středu lyže a zúžením špičky a patky je lyžařská stopa lepší v hlubokém sněhu a umožňuje vám libovolně roztáhnout patky, což kreativnímu lyžaři nabízí mnoho dalších technických možností.

Core – Topolové dřevěné jádro

Lamináty – Air Tip – Koncentruje lyžařskou hmotu pod nohama a snižuje hmotnost švihu pro lepší manévrovatelnost. V.A.S. – Snižuje vibrace špičky a patky díky použití materiálů tlumících vibrace.

DLD083, DLD084 (170)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.