CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Pursuit 600

3.000

Zrušit výběr
Rossignol Pursuit 600

jsou určené pro precizní a hravé carvingové oblouky na upravených svazích pro pokročilé a zkušené lyžaře. Profil ze závodních lyží. Power Turn Rocker a nová špička Prop Tip posouvá těžiště blíž ke svahu a poskytuje rychlý začátek oblouku a spolehlivé oblouky na hranici pádu. Technologie Prop Tech poskytuje přizpůsobivý torzní flex, čímž lépe absorbuje změny terénů, poskytuje perfektní přenos energie a lepší kontakt hrany se svahem. Šířka pod vázáním zaručuje rychlé přehraňování, bazaltová vrstva v konstrukci dodává lyžím stabilitu a plynulé vedení v obloucích na upravených svazích.

Popis

Technologie: 


Jádro-  WOOD CORE + BASALT
PROP TECH 3,
POWER TURN ROCKER,
MINICAP SANDWICH,
3D TOPSHEET,
OVERSIZED VYKROJENÍ
ROCKER: 10% / NÍZKÝ • CAMBER: 90% / VYSOKÝ

PLE184, PLF192

Další informace
Délka

170

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.