CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Pursuit 14

2.500

Rossignol Pursuit 14

Sjezdové lyže Rossignol Pursuit 14 Ar/Bslt jsou vysoce výkonné lyže, které jsou určeny pro lyžařské nadšence. Technologie ze světového poháru a konstrukce z lehkých materiálů jsou zárukou stability a vysoké tuhosti. Lyže je vybavena Rockerem na špičce a Diamond špičkou pro snadné zahájení oblouku. Sjezdové lyže Rossignol Pursuit 14 Ar/Bslt jsou vhodné na krátké oblouky na upravené sjezdovce.

Popis

Technologie

POWER TURN ROCKER

90 % průhybu lyže tvoří tradičný průhyb, který dodává lyžím energii, stejně jako vynikající cit pro terén a držení na hraně v oblouku. Zbývajících 10 % tvoří nízký Rocker průhyb na špičce. Vjezd do oblouku je jednodušší a kontrolovatelnější. UPRAVENÝ SVAH – PRECIZNOST – DRŽENÍ NA HRANĚ – ENERGIE – RYCHLOST – AKCELERACE

H TECHNOLOGIE

Přední a zadní část lyže je rozdělená, čímž umožňuje přesnější vjezd do oblouku. Intuitivní chování, výkon, přesnost.

OVERSIZE

Oversize přináší výhody agresivního vykrojení carvingových lyží kombinované se šířkou středu lyže současné doby. Agresivní rozměry konců lyží poskytují výrazné držení na hraně během oblouku, sílu a přesnost. Širší střed lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý přechod z oblouku do dalšího oblouku. Kombinace velkého vykrojení s dnešní šířkou středu lyže poskytuje ten pravý pocit na hraně a neslýchanou stabilitu.

IPS DIAMOND

Independent Pressuring System IPS koncept optimalizuje přenos energie aplikovaný nohou přes botu individuálně na pravou nebo levou hranu lyže, a tím posiluje vyslanou energii a držení na hraně. Tvar profilu pomáhá této technologii vyššími bočními stěnami, aby aplikovaný tlak na hrany byl přímý a vyvážený.

CENTRAL DUALTEC

Central Dualtec je kombinací nejlepších vlastností sendvičové konstrukce a capové konstrukce. Sendvičová konstrukce pod vázáním poskytuje účinnější držení na hraně, Cap konstrukce na koncích lyží zjednodušuje vjezd do oblouku. Výhody této konstrukční kombinace se projevují plynulou pružností a výborným držením na hraně, výsledkem čehož je komfortní ovládání lyží.

VAS ARAMID/BASALT

Bazalt absorbuje nárazy a zlepšuje stabilitu, v kombinaci s aramidem zabezpečuje živost a tolerantnost lyží.

PLC052,  PLC055 (170)
PLC056 (177)

Další informace
Délka

163, 170, 177

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.