CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Hero J4

1.300

Rossignol Hero J4

Inspirujte mladé lyžaře ke carvingu; hrdina J4 je ideální pro přípravu mladých začínajících lyžařů na budoucí úspěch v soutěži a zdůrazňuje pohodlí, výkon a teplo; Design pouzdra se čtyřmi sponami řeší běžné problémy s nastavením pomocí nastavitelné hlavně, která zvyšuje oporu a umožňuje se vám přizpůsobit. Design skořepiny umožňuje pohodlné obutí boty. Zaměření na pohodlí: botičky jsou vyrobeny z měkkých materiálů, které udržují nohu v klidu a v teple po celý den. Diagonální spony anatomicky zabalí nohu a zajistí lepší přilnutí k patě.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.