CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Frozen

Momentálně vyprodané.

Popis

Menší montážní zóna umožňuje konzistentnější flexi lyží, zatímco špička Full Action Jr a patní část zajišťují silný přenos síly a tlumení nárazů. Díky zcela nové juniorské lyže FROZEN se vaše oblíbené malé princezny učí lyžovat snadněji a zábavněji. Speciálně navržený profil juniorských rockerů umožňuje juniorům využívat měnící se terén ve svůj prospěch a snadno se otáčet, řídit a zastavovat, díky čemuž se učení lyžování stává intuitivnějším procesem, takže postup přichází přirozeněji.

Další informace
Délka

116

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.