CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Experience 88

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Rossignol i letos znovu uvádí na trh své legendární Experience 88 HD, spolehlivé all mountain lyže! Rossignol Experience 88 HD je letos vybaven novým vláknem Carbon Alloy Matrix, které kombinuje uhlík a tkaný čedič, což umožňuje optimální přilnavost a lepší stabilitu než jeho mladší bratr z roku 2016. Stále dostupnější lyže, která si zachovává svoji účinnost při sjíždění všech druhů sněhu ve všech terénech. Na sjezdovku vás vezme s lehkostí. Mimo sjezdovky to bude vyžadovat trochu většího úsilí. Na hustém sněhu s malou rychlostí vám zaručí královský průchod. Se svými 88 mm pod nohama je to pevná lyže.

Další informace
Délka

164, 172

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.