CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol R18 Black

800

Rossignol R18 Black

Pořiďte svým dětem, které milují lyže, tyto lyžařské boty Rossignol, které se budou v zimě nosit na sjezdovkách. Výhodná je krátká výška manžety, která umožňuje menším a kratším nohám se a ohýbat, což jim dává větší kontrolu nad svými lyžemi. Pěnová podšívka, která je vhodná pro malé chlapce i dívky, má spoustu polstrování a polštáře, které udržují jejich chodidla v teple a pohodlí po celý den na chladných zledovatělých svazích. S těmito lyžařskými botami se zadním vstupem je nastupování a vystupování nohou vašeho dítěte rychlejší a méně obtížné. Kolem zadní části každé boty je zapínání na přezku, které zajišťuje bezpečné a bezpečné uchycení. Tyto lyžařské boty pro batolata modelu R18 jsou černé a světle šedé s barevným obtiskem auta a balónky na boku.

Popis

Černá a světle šedá
Tyto lyžařské boty jsou unisex
Pěnová vložka a zapínání na sponu
Krátká výška manžety

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.