CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Alltrack Pro 110

2.500

Zrušit výběr
Rossignol Alltrack Pro 110

AllTrack Pro 110 je skvělá bota pro pokročilé a zkušené lyžaře, kteří chtějí silný výkon na jszdovce. 100 mm nejlépe vyhovuje lyžařům se střední až úzkou přední částí chodidla, se středním až úzkým tvarem nohy. Optisensor Liner od společnosti Rossignol má pevné ovinutí chodidla a zóny klíčových střihů zlepšují interakci mezi nohou, vložkou a pláštěm boty. Pro zvýšení tepla má AllTrack 110 izolaci Thinsulate, která vám zajistí teplo a pohodlí v chladných dnech. Spínač Posi-Block Ski / Hike Switch na zadní části boty má širokou škálu pohybu, když se otočíte v režimu túry, abyste se vydali do kopce na několik čerstvých zatáček nebo se vydali na pár après piv po náročném dni. Senzorová mřížka společnosti Rossignol má diagonální design, který obepíná přední část nohy AllTrack Pro 110, aby udržela váhu boty dolů a torzní sílu zvýšila. Pokud chcete botu se silným výkonem Rossignol AllTrack Pro 110 je to pravé!

Popis

PBF012

Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.