CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Alltrack 120

1.500

Rossignol Alltrack 120

Rossignol AllTrack 120 je výkonná a citlivá lyžařská bota pro pokročilé a zkušené lyžaře, která má střední šířku přední části chodidla a střední až úzkou stopu nohy. Technologie Sensor Grid společnosti Rossignol využívá strukturu mřížky k zabalení nohy, udržení nízké hmotnosti boty a zlepšení přenosu energie na vaše lyže. Mechanismus Posi-Block Ski / Hike zvyšuje rozsah pohybu dozadu, když jste na pěší turistice, a je dostatečně důvěryhodný pro to, abyste v případě potřeby šli pořádně a tvrdě. AllTrack 120 má linku Optisensor, která maximalizuje výkon ve třech klíčových zónách fit mezi nohou, vložkou a skořápkou. Optisensor Liner má schopnost být tepelně formován, aby se urychlil proces lámání a přizpůsobilo se přizpůsobení. Pokud se chystáte v resortu nabíjet a chcete snadnou turistiku, Rossignol AllTrack 120 je pro vás skvělou volbou.

Popis

Nejlépe se hodí na střední šířku přední části chodidla a střední až úzkou hřídel nohy
Technologie senzorové mřížky
Mechanismus Posi-Block na lyže / pěší túry
Optisensor 3D Liner
Thinsulate izolace

PBF310
PBF311

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.