CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Allspeed 80

1.500

Zrušit výběr
Rossignol Allspeed 80

Rossignol ALLSPEED 80 jsou zcela nové přizpůsobitelné sjezdové boty s aerodynamickou konstrukcí, pro maximální výkon, přesnost a komfort, jsou určené pro pokročilé lyžaře. Lyžařská obuv Allspeed se středně širokým kopytem 102 mm poskytuje pohodlí tolerantním anatomickým tvarem, vnitřní botička OptiSensor dodává vysoký stupeň pohodlí, izolace a opory chodidla. Prvotřídní monoinjektovaná konstrukce s vícero možnostmi nastavení flexu a cantingem zajišťuje optimalizovaný fit a výkon přizpůsobený potřebám každého lyžaře, jeho postoji a tvaru nohy. Nová aerodynamická Sensor Blade technologie na skeletu snižuje množství použitého materiálu, čímž redukuje hmotnost, a zabezpečuje neuvěřitelný vysoce výkonný přenos energie přímo do lyží. Kompatibilní s rocker podrážkami WTR „Walk to Ride“ (prodávají se samostatně).

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.