CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Unique 10

Rossignol Unique 10

UNIQUE 10 je ultralehká, vysoce výkonná dámská carvingová lyže pro technické lyžařky. Power Turn Rocker kombinuje tradiční sílu na přední straně s jemným kolébkovým hrotem a vyhlazuje vstup a výstup do zatáčky pro snazší a hravější carving. Nové ultralehké jádro Air Core snižuje hmotnost o 20% a poskytuje jistý výkon z kopce s uživatelsky přívětivou ovladatelností bez únavy. V kombinaci s novým Rossiho tvarem Air Shape se Unique lyže snáze přenášejí, zatímco konstrukce Echo for Life a vlákna VAS Linen pomáhají poskytovat udržitelnější přední část.

Popis

Rossignol Unique 10

Terén upravená sjezdovka
Konstrukce vyztužení konstrukce Fiberglass (laminát), konstrukce Wood (dřevo).
Jádro Jádro Air Core z paulovnie (namísto běžného topolu) – o 20 % nižní hmotnost pro snadnou ovladatelnost a menší únavu, váží jen 3,4 kg
Technologie
  • Minicap Sandwich (sendvičová konstrukce) s dřevěným jádrem, skleněnými vlákny a se zpevněnou vrchní vrstvou, která je odolnější proti poškození a zlomení, bočnice jsou nakloněné o 30° – pro výbornou stabilitu ve vyšších rychlostech, spolehlivé držení na hranách i v razantnějších krátkých obloucích, lepší hranění, zvýšení svižnosti lyží, redukování celkové hmotnosti lyží.
  • Power Turn Rocker – 90 % lyže je tradiční chamber, zbývajících 10 % nízký rocker na špičce – pro rychlejší zahájení oblouku, hladký vjezd a výjezd z oblouku, větší kontrolu, zábavnější a jednodušší carvingové oblouky.
  • Air Shape – zúžený tvar nad špičkou vázání podél hrany a širší špička a pata, lyže s Air Shape jsou dokonale přizpůsobené ženským rukám a potřebám – pro zvýšení životnosti lyží a zároveň usnadnění nošení lyží.

DLD133 (156)
DLE107, DLE106 (163)

Další informace
Délka

156, 163

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.