CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

K2 Ooolaluv 85

Zrušit výběr
K2 Ooolaluv 85

K2 Ooolaluv 85 rekreační, all-mountain v délce 163 cm. Vhodné na sjezdovku i do volného terénu, pro středně pokročilé lyžaře – krátký oblouk.

Popis

K2 Ooolaluv 85

Terén sjezdovka/volný terén
Schopnosti lyžaře středně pokročilý
Rychlost krátký oblouk
KATEGORIE LYŽÍ
rekreační, all-mountain
Technologie All-Terrain Rocker je z dostupných technologií BaselineTM nejvšestrannější. Je vybaven zvednutými špičkami pro stabilní výkonnost v měkkém sněhu a klenutím pod patou pro sílu, energii a držení hrany na tvrdém terénu.

METAL LAMINATE = Tato konstrukce se skládá z pravidelně se střídajících plátů skelných vláken s pláty titanu nad i pod dřevěným jádrem.,

HYBRIDECH KONSTRUKCE = Hybritech dělá lyže silné, přesné a výkonné, se snadným vyjížděním zpět do oblouku.,

TAPERED TIP, BIOFLEX 3

CHANNEL LIGHT CORE = Jedná se o kanálky, které jsou „vyvtány“ v centru jádra lyže tak, aby lyže měla přirozený flex a byla lehčí.

DLF112

Další informace
Délka

163

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.