CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Absolut Joy

2.400

Zrušit výběr
Head Absolut Joy

Super lehké dámské lyže vhodné pro rekreační až pokročilé lyžování, vhodná pro jízdu na upravené a neupravené sjezdovce v krátkém až středním oblouku ve středním tempu.
Dobře drží na „plotnách“.
Komfortní ovládání i kontrola.

Popis

Head Absolut Joy

Terén upravená i neupravená  sjezdovka
Schopnosti lyžaře středně pokročilý
Rychlost střední
Jádro Graphene: lehčí než dřevěné jádro. Vysoký výkon, zvýšená pevnost. Celkový profil jádra byl ještě snížen, dřevěné jádro nahrazeno kompozitem.
KATEGORIE LYŽÍ
rekreační
Technologie LIBRA-dámský camber: má nižší profil, což umožňuje snadné zatáčení
ERA 3.0: S lyžemi HEAD s technologií ERA 3.0 se jednodušeji lyžuje a poskytují větší šíři výkonnostního pásma v jakémkoli terénu.

 

Další informace
Délka

145, 150, 158, 163

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.