CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar Intense 10

Dynastar Intense 10

Lyže Dynastar Intense 10 byly vytvořeny pro pokročilé lyžařky, které chtějí vysoce výkonné lyže, které oživí vaši lásku k carvingu na manšestru. Kromě toho, že jsou tyto lyže hladké, stabilní a dynamické, využívají kombinaci lehkého jádra a rozložení konstrukce Powerdrive k vytvoření lyže, která je neuvěřitelně snadno ovladatelná od zatáčky k zatáčce.

Popis

Rocker type – Navržen pro výkon na tvrdém sněhu, subtilní profil Tip Rocker společnosti Dynastar s tradičním odklonem přes zbytek lyžařských rychlostí zahajuje zatáčení při zachování silné energie, tlumení nárazů a přilnavosti hran.

Sidecut – technologie Powerdrive vyvinutá v závodní místnosti společnosti Dynastar odemkne přirozený flex lyží a efektivně zasadí lyže na sníh, aby se uvolnila tichá akcelerace, plynulý, dynamický výkon a bezkonkurenční přilnavost hran.

Core – Aktivní lehké jádro kombinuje výhody mikrobuňky s jejich ultralehkou technologií Dynacell a vyvažuje lehkost a absorpci nárazů pro lepší stabilitu, pohodlí a snadné použití.

Laminates – Sklolaminátové lamináty jsou lehké a pomáhají optimalizovat flexi lyže pro lepší pocit ze sněhu, rovnováhu a stabilitu.

Sidewalls – Sendvičové konstrukce se vyznačují vrstvením materiálů jádra (dřevo, sklolaminát, kov atd.) A svislými bočnicemi po celé délce, které zajišťují optimální přilnavost hran, přesnost, vyvážení a sílu.

DLF053, DLF054 (153)
DLF056 (160)

Další informace
Délka

153, 160

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.