CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar Cham 2.0 W

2.900

Zrušit výběr
Dynastar Cham 2.0 W

Lyže Dynastar Cham 2,0 W 87 jsou dostatečně lehké a univerzální pro použití jako turistické lyže a dostatečně silné a stabilní pro každodenní jízdu v lyžařském středisku. Pokud hledáte „dobrodružné“ lyže pro jarní a pevnější podmínky, je Cham 2.0 W 87 velmi silným uchazečem.

Popis

Rocker Type – Freeride Tip and Tail Rocker v kombinaci s prohnutím a mírně zkoseným zúženým kolíkem.

Sidecut –  Progressive 5-Point Sidecutsnadná manévrovatelnost. Rychlé a snadné zatáčení a regulace rychlosti. Dobře zatáčí na upraveném sněhu.

Core – Lightweight Paulownia  – vyvážené a symetrické jádro je o 25% lehčí než řada Cham předchozí generace, s konzistentnějším flexem.

Laminates – Binding Reinforcement – zesílení pod oblastí upevnění vázání, v souladu s normou ISO 8364, zajišťuje kompatibilitu se všemi držáky vázání lyží (Alpine, Touring, Telemark, Insert atd.), Pokud jsou montážní šrouby rovněž v souladu s těmito normami.

Sidewalls – Full Vertical Sidewalls – svislé boční stěny po celé délce poskytují optimální pocit sněhu, rovnováhu, přesnost, sílu a stabilitu.

DLF051 (152)
DLF052 (166)

Další informace
Délka

152, 166

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.