CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Nordica NXT

1.200

Zrušit výběr
Nordica NXT

Nordica NXT je skvělá lyžařská bota pro začátečníka až středně pokročilého lyžaře, který má střední až úzkou přední část chodidla a střední až úzký tvar nohy. Díky hodnocení 80 flex je NXT N4 nejvhodnější pro větší nebo těžší začátečníky, kteří budou vyvíjet větší tlak a páky na své boty. Společnost Nordica umístila na šev na špičce boty štít proti počasí, aby nepropustila vodu, a udržela nohy v teple a suchu. Skořepina N4 je vyrobena z lehkého triaxu, který udržuje konzistentní flex bez ohledu na teplotu. Díky vysoce přilnavým PU podrážkám je s N4 velmi snadné chodit po kluzkém terénu. Podšívka PFP Comfort Fit N4 má dobrou izolaci, která vás udrží v teple a pohodlí i v nejchladnějších dnech. Nordica’s ACP (Nastavitelný profil manžety) má na horní části manžety ciferník, který otočením imbusového klíče můžete otevřít manžetu N4 o další 2 centimetry, aby doladil přilnutí kolem vaší nohy. Pokud hledáte skvělou botu, která má pružnost a vlastnosti bot, které jsou obvykle dražší, je Nordica NXT N4 skvělým výběrem.

Popis

PBF301

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.