CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Nordica NRGy PRO3

1.200

Zrušit výběr
Nordica NRGy PRO3

Nordica NRGy Pro 3 je vysoce výkonná bota pro pokročilé a zkušené lyžaře, kteří hledají botu, která dodá sílu vašim zatáčkám. 100 mm šířka se nejlépe hodí pro lyžaře, kteří mají úzký až střední tvar nohy a střední stopu nohy. Jediné nastavení naklonění pomocí vložky zajistí, že vaše zarovnání bude vytočeno správně. Nejlepším rysem NRGy Pro 3 je vložka Custom Cork PFP Performance, kterou lze snadno vylepšit bootfitterem broušením, děrováním nebo zahřátím pro zcela vytočený fit. S hodnocením flex 110 je spousta síly a uzamčena a připravena jet tak rychle, jak ji můžete tlačit. Pokud chcete pevnou botu s úzkým až středním střihem, kterou lze snadno upravit, je Nordica NRGy Pro 3 botou pro vás.

Popis

Custom Cork PFP Performance Liner
Single Canting Adjustment
Nejlépe se hodí pro úzké až střední přední části chodidla

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.