CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Nordica Hotrod 60

1.000

Zrušit výběr
Nordica Hotrod 60

Nordica Hot Rod 60 je perfektní bota pro vaše dítě, které je příliš velké na dětské boty, ale není dostatečně těžké na boty pro dospělé. Skvělá kombinace hodnoty a výkonu. Tato bota 60 flex je přímo uprostřed spektra, není příliš tuhá, ani příliš měkká. Konstrukce Pro Jr Shell má ideální vzhled a výkon, ale i správnou tuhost. Čtyři přezky z polykarbonátové oceli jsou mikro nastavitelné, takže jdou snadno vytočit. Vložka z umělé kožešiny dodává teplo a usnadňuje zasunutí a vytažení nohy. 

Popis

JBA119 (24)
JBA124 (25)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.