CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Lange XT 110

1.200

Zrušit výběr
Lange XT 110

Lyžařské boty Lange XT 110 jsou první, nekompromisní, vysoce výkonné boty. Natural Stance s mono vstřikováním a Control Fit jsou kombinovány s ultra odolnými podrážkami a lehkými komponenty a technologií skořepiny Power V-Lock. Unikátní nový, patentovaný Power V-Lock poskytuje vynikající rozsah pohybu. Ale na rozdíl od všech ostatních bot AT a „sidecountry“ mají XT strukturálně lepší výkon. Power V-Lock se integruje do spodní skořepiny pro výkonné sjezdové lyžování. Boty XT jsou první svého druhu, nekompromisní freeridové dobrodružné boty pro oddané lyžaře.

Popis

Flex
Flexibilní index: 110

MONO-INJECTION poskytuje nejhladší „ex“ vzor pro maximální odezvu a zpětnou vazbu, konzistentnější „ex“ a výkon při různých teplotách a lze jej snadno přizpůsobit pro přesný, vysoce výkonný „t“ a komfort.

REŽIM HIKE-SKI: snadno přístupné přepínače se západkou z režimu túry do lyžování.

Materiály
Materiál pláště: polyuretan

Materiál manžety: Polyolefin HP

Liner
Podšívka Control Fit – Lehká podšívka se šněrováním

Vložka – Poskytuje přesné přizpůsobení a okamžitou reakci

One Piece Toe Box – Větší pohodlí špičky

Zvýšená cirkulace a teplo

Power Wedge Tongue – Vynikající ovinutí nohou pro lepší přesnost a citlivost

Anatomické polstrování – silné a pohodlné držení kotníku a paty

Sedlové švy – Eliminuje tlakové body

Stance
šířka: 100 mm

Natural Stance – doplňuje moderní design lyží tím, že poskytuje neutrální a vzpřímený postoj, účinnější přenos síly na moderně tvarovaných a rockerových lyžích a zajišťuje menší únavu pro lepší a delší lyžařské dny.

Úhel náběhu 4 °, náklon 12 ° dopředu / 14 ° se spoilerem, středový / boční postoj 0 °

Převýšení – +/- 1,5 °

Další funkce
POWER V-LOCK artikuluje dozadu pro vynikající pěší rozsah pohybu, zapojuje se dopředu a do stran pro silný výkon z kopce a nemá žádnou spodní mezeru v plášti.

Poutko: 40 mm

Max Grip Sole, Ultra Grip Arch: Zvýšená trakce a přilnavost pro pěší turistiku v exponovaném a skalnatém terénu

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.