CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Lange XT-100

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Lange XT 100 je perfektní bota pro pokročilé a zkušené lyžaře, kteří mají střední až úzkou přední část chodidla a úzkou stopu nohy. Řada XT má režim Power V-Lock Hike / Ski, který vám umožní dostat se až na vrchol, abyste se dostali na lyžích dolů do prašného ráje. Přepínač tažného poutka je umístěn na zadní páteři, vytáhněte ho na túru a máte pohyblivost dozadu, sklopte jej dolů a lyžujte. Podešev a oblouk Ultra Grip vám poskytnou maximální míru trakce a tlumení nárazů v terénu. Pokud hledáte botu, která má důvěryhodný mechanismus pro lyžování a pěší túry se středně úzkým střihem, bude pro vás Lange XT 100 dobrou volbou.

Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.