CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Lange SX RTL M

1.200

Lange SX RTL M

Bota je určená pro široké nohy. Byla navržena tak, aby maximalizovala výkon běžících modelů (RS / RX), které jsou slibné od začátku. S výraznější výškou nártu než původní RX v kombinaci s měkčí vložkou nabízí SX velmi snadný vstup. Je proto ideální botou pro lyžaře, kteří upřednostňují pohodlí před výkonem, nebo pokročilé lyžaře se širokými nohami. Dámské modely jsou navrženy s kratšími pásky, aby se přizpůsobily ženské morfologii.

Popis

PBF163, PBF164(26,5)
PBF167, PBF169 (27,5)
PBF157, PBF170, PBF171, PBF172 (28,5)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.