CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Lacroix Pearl

4.900

Lacroix Pearl

Tyto dámské lyže, postavené na světoznámé konstrukci LX Sandwich od společnosti Lacroix, jsou připraveny vzít si cokoli, co hory nabízí. Plné dřevěné jádro typu tip-to-tail je vloženo mezi uhlíková a kevlarová vlákna pro neuvěřitelnou stabilitu a kontrolu. All Mountain Rocker a pas 74 mm dodávají těmto dámským lyžím optimální ovladatelnost a super svižný pocit! Pearl nabízí hladkou a snadnou manipulaci v různých sněhových podmínkách, díky čemuž je každý lyžařský den jedním z NEJLEPŠÍCH DNŮ!

Popis

Konstrukce LX sendvičová struktura – štíhlejší, lehčí konstrukce odolná proti hrbolům. Lacroix má plné dřevěné jádro a sendvičuje ho s kovem a uhlíkovými / kevlarovými vlákny. Kovová konstrukce krytu poskytuje pružnost a torzní sílu, která je v lyžařském průmyslu bezkonkurenční. LX Straight Sidewall – Lacriox staví své lyže se sendvičovým designem vertikální bočnice. Tento design je absolutně nejlepší pro přenos energie na hrany lyže. To dává lyžaři optimální přilnavost na hraně v jakémkoli terénu nebo sněhu.

Jádro LX VIC – Variabilní setrvačné jádro – Lacroix staví své lyže s plným dřevěným jádrem tip-to-tail, které je obaleno kombinací kovu, uhlíku a kevlaru. To má poskytnout lyžím výjimečnou stabilitu, energii a odezvu. Kevlar, karbon – Lacroix posiluje dámskou specifickou perlu s uhlíkovými vlákny nad jádrem a kevlarem pod jádrem. Díky karbonu jsou lyže neuvěřitelně lehké a pohotové, zatímco kevlar pomáhá tlumit vibrace ze sněhu pro super hladkou jízdu!

Tvar Freeride Rocker – má špičatou špičku, prohnutí pod nohama se špičatým ocasem. Rocker špičky a patky umožňuje neuvěřitelně snadné zahájení zatáčky za jakýchkoli sněhových podmínek, zatímco vyklenutá zóna zajišťuje držení hrany a stabilní stabilitu nabíjení.

Dodatečná úžasnost P-Tex Electra Base – Tato slinutá základna je nabitá částicemi grafitu, aby byla zajištěna nejhladší a nejkratší klouzavá základna, kterou si můžete koupit! LX Polyamid Protection – Jedná se o dvojkompozitní povrchovou výztuž, která výrazně zvyšuje odolnost lyží proti změnám teploty a vystavení UV záření … Maximální trvanlivost pro zajištění extra dlouhé životnosti lyží!

F – sezóna!
DLF122, DLF123 (146)
DLF124, DLF125 (154)
DLF126, DLF127, DLF128 (162)

Další informace
Délka

146, 154, 162

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.