CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Lacroix Mach Carbon

4.500

Lacroix Mach Carbon

U těchto karbonových lyží je síla klíčovou vlastností. Díky novým konstrukčním technikám, efektivní technologii, jako je rozhraní Carbon Power a konkurenčnímu know-how Lacroix, zůstávají nové lyže Mach Carbon zvládnutelné a obratné i přes zvýšení výkonu. Umožňují vysokorychlostní vstup do zatáček i zrychlení vycházející ze zatáček. Jedná se o rychlý lyžařský slalomový styl. Pokud milujete rychlé výkonné zatáčecí lyže na sjezdovce, je to právě pro vás.

Popis
  • Titanal,Kevlar,Carbon sandwich construction
  • Pared back designer looks
  • Light and quick edge to edge
  • Outstanding performanceBindings included

PLB048, PLB049, PLB050, PLB052. (172)

 

Další informace
Délka

172, 178

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.