CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

K2 Shreditor 85 Jr

1.300

K2 Shreditor 85 Jr

Shreditor 75 Jr. je perfektní lyže pro vášeho malého sportovce, který miluje lyžování. Aspen Wood Core je tužší a pevnější než jádro typických juniorských lyží, protože váš malý sportovec je rychlejší než většina dětí! Tohle je to, co potřebuje! All Terrain Rocker K2 má ve špičce Rocker, který usnadňuje zahájení zatáčky a udržuje ho na čerstvém sněhu. Camber pod nohama zajistí juniorské držení hrany a stabilitu a rocker v ocasu dodává hravý dotek pro parkové lyžování.

Popis
All Terrain Rocker
Jádro z osikového dřeva
Cap construction
JLF112(129)
JLF114,  (139)
JLF117, JLF118 (149)
Další informace
Délka

129, 139, 149

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.