CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Super Shape i Magnum

3.500

Zrušit výběr
Head Super Shape i Magnum

Head byl prvním významným výrobcem, který začal vyrábět carvingové lyže, když byli ještě v plenkách, a značka nikdy neztratila odhodlání zdokonalit žánr. Série Head’s Supershape je bezkonkurenční sbírkou řezbářské dokonalosti. Mírný předčasný vzestup lopatky je mělčí než stejná funkce na i.Rally nebo i.Titan, takže Supershape se chová spíše jako plně vyklenutá lyže než rockovaná. Pokud chcete zmírnit jeho mongoose-rychlé reflexy, zvažte jeho získání v delší délce; pokud byste chtěli zdůraznit jeho odbornost v krátkém oblouku, držte se kratší délky, kterou obvykle používáte pro technické lyže. Mějte na paměti, že pro stabilitu nepotřebujete délku.

Popis

PLE068

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.