CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Super Joy

2.400

Zrušit výběr
Head Super Joy

Super Joy jsou perfektní lyže pro středně pokročilé až po zkušené lyžaře, kteří chtějí lehké lyže, které jsou velmi stabilní. Konstrukce Super Light Weight Distribution a karbon KOROYD-Carbon Core je jednou z nejlehčích konstrukcí lyží, jaké kdy byly vytvořeny, ale právě proto, že jsou Super Joy tak lehké, jsou neuvěřitelně stabilní a snadno se na nich lyžuje. Vedle další lehké technologie vyvinula společnost Head materiál zvaný Graphene, který má velmi vysoký poměr pevnosti k hmotnosti, přičemž má tloušťku pouze jedné molekuly. Super Joy má Allride Rocker, který má ve špičce rocker pro rychlé a snadné zahájení zatáčení a prohnutí pod nohama pro držení hrany a stabilitu. Dámské specifické prohnutí pod nohama je nižší, takže při zatáčení stačí méně energie, aby se lyže zapojila. 75mm pas je velmi obratný a snadno ovladatelný do krátkých zatáček, které vám umožní ovládat rychlost.

Popis

DLF102, DLF103 (150)
DLF104, DLF105, DLF106, DLF107 (158)
 DLF109, DLF110 (162)

Další informace
Délka

150, 158, 162

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.