CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Premium

3.900

Zrušit výběr
Head Premium

Premium je dokonalým společníkem pro rychlé zatáčky na svazích s nejvyšší úrovní výkonu a designu HEAD. Ručně vyrobený pro pokročilé lyžaře a lyžařské odborníky, má superrychlou závodní základnu, citlivou konstrukci Sandwich CapWC, která zajišťuje rychlý pokrok v lyžování, stejně speed rocker pro zahájení zatáčky a vztlak bez naklonění. Pokud k tomu přidáte systém pro správu energie od Intelligence CHIP Technology a sportovní a pohotový True Camber, získáte dokonalé rekreační lyže se závodním výkonem.

Popis

nadčasový design

nejvyšší kvalita zpracování

rychlé zahájení zatáčky

situační přizpůsobení stylu jízdy CHIP

Vlastnosti: ERA 3.0 S, Intelligence Chip Technology, WC Sandwich Construction, Race Structured UHM C Base, Speed ​​Rocker

PLF251

Další informace
Délka

162

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.