CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Next Edge 75 W

4901.200

Head Next Edge 75 W

Boty Head Next Edge 75 W jsou určeny pro začínající lyžaře, kteří hledají pohodlný a lehký model.

Popis

4 HLINÍKOVÉ SPONY
Boty Head Next Edge 75 W mají 4 hliníkové přezky s mikro-nastavením (délku můžete změnit otočením přezky kolem její osy) a posuvným zařízením (díky tomu lze šířku svršku změnit o 28 mm). Tyto typy řešení zajišťují ještě lepší přizpůsobení a přesnější přenos energie na lyže.

DOUBLE ADJ PROFIL
Boty jsou vybaveny technologií Double ADJ Profile, která umožňuje nastavit horní obvod svršku na 1 cm (dvojitý mechanismus je umístěn pod zadní částí suchého zipu). Je zvláště užitečný pro dámy se silnými lýtky.

DOUBLE CANTING
Úprava bočního sklonu svršku (vzhledem ke svislé ose boty) zajišťuje snadnější přizpůsobení bot Head Next Edge 75 W podle individuální anatomie lyže – postihuje hlavně lidi s atypickými lýtky.

SNADNÝ DESIGN VSTUPU
Skořepina díky své konstrukci usnadňuje obutí a sundání bot Head Next Edge 75 W, což zaručuje lepší padnutí a pohodlí.

POHODLNÉ VLOŽKY
Vnitřní boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje pohodlí a teplo při celodenním lyžování.

Další informace
Velíkost Mondo

, , , , , ,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.