CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Head Mya No. 5

3.500

Zrušit výběr
Head Mya No. 5

Head MYA 5 bude vyhovovat rekreačnímu lyžaři, který chce postoupit na další úroveň. Pokud chcete zdokonalit své carvingové zatáčky na sjezdovce, pak vám tato lyže poskytne správnou rovnováhu mezi lehkostí, odezvou a kontrolou, která vám umožní získat sebevědomí při zdokonalování techniky carvingu. Lyže jsou obzvláště dobré pro zatáčky s menším poloměrem, ale při vyšších rychlostech dosáhly smíšených výsledků se skóre pohybujícím se mezi 2,5 a 4 (z 5). Držení hrany je ale velmi dobré a při mírně pomalejších rychlostech to poskytuje fantastickou kontrolu nad lyžemi. Pokud hledáte postup od půjčování lyží k nákupu vlastního páru, pak je Head MYA 5 dobrým odrazovým můstkem.

Popis

DLB003

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.