CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Fischer Viron XTR 9

1.200

Zrušit výběr
Fischer Viron XTR 9

Fischer VIRON XTR 9 je univerzální a pohodlná lyžařská obuv. S flexem 80 je určen pro středně pokročilé až dobré sportovní lyžaře, stoupence zatáček na tratích. Tato bota se 4 přezkami je vybavena technologií Somatec a odlišuje se od běžných lyžařských bot jedinečnou polohou nohou na lyžích. Ve skutečnosti je přirozená poloha nohou V zachována a těžiště těla je přesně ve středu lyže. Tím je dosaženo dokonalého přenosu sil, optimální přilnavosti a extrémní přesnosti. Botička FFS Comfort Fit je vyrobena z měkkého polstrovaného materiálu, pohodlného podpatku a kotníku a je plně tepelně tvarovatelná.

Další informace
Velíkost Mondo

, , ,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.